ארכיון תמונות

דף הבית >> ארכיון חדשות >> ארכיון תמונות

 

מפגש הלוחמים ב-14.09.2011 שדן בביטול "ההסכם ההיסטורי" המביש שחתם ארגון נכי צה"ל ביוני עם משרד הביטחון.  ( 15/09/2011,  יום חמישי)

 
אתמול נפגשנו קבוצה של לוחמים פצועים, נכי צה"ל בפארק הלאומי ברמת גן ודנו בהסכם , אשר חתם ארגון נכי צה"ל עם משרד הביטחון ביוני 2011 ובמשמעויות ההסכם...המסקנה שהגענו אליה, אשר הייתה צפויה, הינה כי ההסכם לא תרם דבר ללוחמים נכי צה"ל ולא תרם דבר לכלל נכי צה"ל, כי אם לסקטור מצומצם מאד של נכי- הכולל במקרה הטב עשרות או מאות בודדות של נכים... החזרת ההטבות שנגזלו מאיתנו הינן זריעת חול בעיניים, כי הרי אין משבחים גזלן על החזרת הגזילה ואין לראות בכך כל הישג. לאחר דיון מקיף שארך כשלוש שעות הגענו למסקנה כי עלינו הלוחמים לדרוש ביטול ההסכם מיידית, תוך דרישה חד משמעית להתדיינות מחודשת לחתימה על הסכם חדש אשר ייחתם בתנאי יסודי אחד (!) : כל הסעיפים בו יהיו מבוססים על גובה השכר הממוצע במשק- 8500 ₪ - אשר יחליף את הבסיס ההיסטורי לחישוב תגמולנו הקיים , כבר עשרות שנים- 3750 ₪ (!). אנו מתחילים היום להתניע מהלך , אשר אם יחברו אליו , בהתחלה רק מאות לוחמים, פצועים, יאפשר לנו לפעול בעוז בכנסת לשינוי ההסכם המביש הזה , אשר משאיר אותנו הלוחמים כסקטור היחידי התקוע , כבר עשרות שנים בביצה הבלתי משתנה הזאת של בסיס חישוב התגמולים לפי שכר מדורג משנות השבעים של המאה שעברה !!!
אחרי 2 - מגאזין נכי צה"ל החדש , הבלתי תלוי והנושך ( 18/08/2011,  יום חמישי)

מגאזין " אחרי 2 " עומד לצאת לאור בחודש אוקטובר 2011.המגאזין יופץ לשלושים אלף לוחמים נכי צה"ל בדיוור ישיר ויעלה לאוויר בתפוצה אלקטרונית, תוך הפצה אלקטרונית למאה אלף מנויים בדיוור אלקטרוני ישיר למייל שלהם... הרבעון "קול הלוחם" יהיה העיתון היחיד , אשר יעניק ללוחמים נכי צה"ל מידע שימושי להתנהלותם מול אגף השיקום- בתביעות להכרת נכות ולהחמרת מצב ובהתנהלות מול מוסדות ציבוריים בבעיות המתעוררות ביניהם.העיתו...ן יעניק מידע שימושי על זכויות הלוחם הנכה, מידע רפואי רב בטיפול בבעיות רפאיות ייחודיות וכן מידע רב ושימושי ועזרה בפתרון בעיות נפשיות המתעוררות אצל לוחמים הלומי קרב. כל המידע , אשר יעלה בעיתון יובא על ידי עמותת מצדיעים לנכי צה"ל, אשר הוקמה ונוסדה על ידי לוחמים פצועי מלחמה- בוגרי יום כיפור ושל"ג- לפני שלוש שנים ומטפלת בהתנדבות בלוחמים נכי צה"ל

 

תמונות מאוהל המחאה שהקמנו ב- 02.08.2011 ( 04/08/2011,  יום חמישי)

 
חברים , במבזק חדשות זה ובמבזקי החדשות הבאים מובאות תמונות ממתחם המחאה שהקמנו בשדרות רוטשילד 
בתל אביב, במסגרת מאהל המחאה.


 
 


פסק הדין של וועדת המשמעת כנג החבר משה בוקעי ( 15/07/2011,  יום שישי)
חברים, מצורף בזאת מסמך וועדת המשמעת , אשר כללה בין חבריה את האדון גבי קייט, אשר היכה לפני מספר חודשים את מר בוקאי -באמצעות קב שהינו מסתובב עימו- בראשו עד זוב דם (!) מסמך המביא את החלטת וועדת המשמעת למעשה הנפשע והבלתי ייכופר של הרמת קול על שלושה חברים בבית הלוחם ( ראו המסמך המצורף הקודם למבזק זה ), מעשה הגובל בפשע, כמעט כמו הכאה בקב עד זוב דם...ובכן החלטת וועדת המשמעת הנכבדה היתה הרחקה של החבר משה בוקאי- בן 75- לתקופה זניחה ולא משמעותית של שלוש שנים מבית הלוחם...!

  


מסמך הגשת התלונה נגד החבר משה בוקעי ( 15/07/2011,  יום שישי)
חברים, מצורף בזאת המסמך המתאר את נוסח הגשת התלונה נגד החבר בוקעי על התפרצויותיו כנגד שלושה חברים בבית הלוחם... תוכלו לקרוא על כך בהרחבה בדף הבית במסגרת תיאור הפעילות השוטפת של מצדיעים.
 מכתב איום בהרחקה מארגון נכי צה"ל שהתקבל לפני מספר ימים ( 12/02/2011,  שבת)חברים, ארגון נכי צה"ל טרח לשלוח לי מכתב איום לא מרומז בדבר הרחקתי מהארגון,
במידה ולא אפסיק לסייע לנכי צה"ל הפונים למצדיעים בבקשת עזרה- ראה קובץ מכתב הארגון אלי וקובץ מכתב התשובה אשר הועבר גם למשרד הביטחון ולמשרד מבקר המדינה. תמוהה התנהלותו של הארגון הדורש בימי מצוקה כלכלית אלה לכלל עם ישראל ולנכי צה"ל בפרט, למנוע עזרה מנכי צה"ל הנאנקים מעול שכר הטרחה לעורכי דין כרישים , המנצלים את מצוקותיהם וכן מרופאים מומחים הכותבים חוות דעת רפואיות במחירים מופקעים, בעוד שדרך מצדיעים הם נהנים משירותים משפטיים בעלויות מ-600 ₪ ועד 4900 ₪ וכן מייצוג חינם בוועדות רפואיות...ובנוסף מהאפשרות לקבל חוות דעת רפואיות מקצועיות מרופאים מומחים בעלות של עד 2500 ₪ לחוות דעת, המהווה פחות משליש עלות חוות הדעת המשולמות לרופאים שלא עובדים עימנו... מפתיעה מאד גם העובדה שמכתב האיום בהרחקה מהארגון התקבל ממשרד עורכי דין פרטי, בעוד שלאחרונה הוקמה בארגון מחלקה משפטית , אשר בראשה הועמד אחד מנבחרי הארגון- עו"ד- תמורת השכר החודשי המקובל של נבחרי הארגון המסתכם בעשרות אלפי ₪ לחודש- מעניין מה פעילותה של מחלקה משפטית זאת ומה פעילותו של העומד בראשה?! יום טוב.

מיכאל הרשקוביץ.
מכתב הדרישה להשעיית אסייאג  ( 21/12/2010,  יום שלישי)

חברים, מצורף בזאת מכתב הדרישה להשעייתו המיידית של אסייאג מנהל מחוז חיפה והצפון של חיפה והצפון, עקב התעללותו הממושכת בנכי צה"ל...כל מי שנפגע ממנו מוזמן להצטרף למאבק להשעייתו ומוזמן לחתום על עצומה שתיפתח על ידינו בנושא זה היום... מיכאל הרשקוביץ גורלם של כ-25000 חברים עומד על כף המאזניים בנושא זה


 
פגישה עם ראשי וועדים גדולים במשק לתיאום פעילות משותפת ( 24/11/2010,  יום רביעי)


הנהלת מצדיעים נפגשה אתמול עם שניים מראשי הוועדים הגדולים במשק:חיים תמאם( בתמןנה )יו"ר וועד העובדים של אגד ויוסי לוי- נכיה צה"ל , בעצמו- יו"ר וועד העובדים של אל על. בפגישה שערכה כשלוש שעות נבחנו דרכי פעולה משותפות עם הוועדים הגדולים...הועלו רעיונות והצעות לסיוע ממשי למצדיעים מהוועדים הגדולים בפעילותם למען הלוחמים נכי צה"ל...ראשי הוועדים הביעו הסכמתם לעזור במציאת משרות המתאימות לנכי צה"ל והבטיחו לפעול בנושא זה במקומות המתאימים בארגונים עליהם הינם חולשים... ראשי הוועדים הביעו תמיכה בלתי מסוייגת במצדיעים ובדרכי פעילותם ואף התעקשו כי נדאג לפרסם זאת ברבים


 

סיכום ערב ההצדעה לעמותה ופצועי צה"ל והלוחמים נכי צה"ל ( 23/09/2010,  יום חמישי)

חברים, אנו מביאים בפניכם את סיכום ערב ההצדעה המרגש לעמותהולכם שערכנו ב-15.09.2010
במרכז ענב בתל אביב. למרות נסיונות של גורמים מסויימים להכשיל את ערב ההצדעה שהרמנו ולמרות טעות קשה שלנו בבחירת התאריך- בצמוד לערב ההזכרה המרכזי לחללי השריון בלטרון, נחל הערב הצלחה ענקית והביא הנאה מרובה לקהל החברים שהגיע בהמוניו... את סיפור הערב נביא בתמונות במבזקי החדשות כאן.
תוך ימים מספר יועלה תיעוד וידאו לאתר , ממנו תוכלו ליהנות בהרחבה הן ממראה עיניים והן ממשמע אזניים.
חג שמח לכולכם.


מיכאל הרשקוביץ


לתמונות נוספות 


 

תמונות מהאירוע בתל אביב


     
טופס הצהרה על אחריות אישית בוועדות הרפואיות  ( 22/07/2010,  יום חמישי)

חברים, אריק ילין,הממונה על תחום הרווחה בעמותת מצדיעים לנכי צה"ל,תכנו טופס הצהרה על אחריות אישית, אשר אנו מתכוונים להחתים עליו את הרופאים הנוכחים בוועדות הרפואיות,אשר בהן אנו מייצגים את החברים. 


כרטיס חבר מעודכן של עמותת מצדיעים לנכי צה"ל ( 23/05/2010,  יום ראשון)

חברים, מוצג לעיונכם כרטיס החבר המעודכן של עמותת מצדיעים.
מיכאל הרשקוביץ
כתבה על לוחם שייטת שהתפרסמה היום- לקרוא ולא להאמין!  ( 21/05/2010,  יום שישי)


חברים, אם עד היום חשבנו כי אגף השיקום הינו גידול שפיר בגופנו... אזי היום נוכחנו כי אגף השיקום ,על אף היותו גוף מת,הינו גוף השולח גרורות וגידולים סרטניים לכוחנו... שבת שלום.

מיכאל הרשקוביץ

כרטיס חבר מצדיעים ( 20/05/2010,  יום חמישי)

חברים, עמותת מצדיעים עומדת להנפיק לחברים הרשומים בעמותה ומשלמים דמי חבר ,כרטיס חבר... סקיצת הכרטיס,אשר באמצעותו תוכלו ליהנות מכל ההטבות שמציעה העמות ומציע מועדון ההטבות של מצדיעים, מובאת לפניכם...נשמח לקבל הערותיכם והארותיכם לדוגמת הכרטיס המובאת בזאת

 

תגובת אגף השיקום לעיוות דין בוועדה רפואית ( 09/05/2010,  יום ראשון)

חברים, מצדיעים שלחה מכתב ליושב ראש הוועדות הרפואיות אשר תהה על קביעת אחוזי נכות זמניים בגובה של 50% לתקופה של 29 חודשים.... המעורים בתעלולי אגף השיקום יודעים שאחוזי נכות זמניים בגובה 50% לתקופה של 30 חודש מקנה זכות לרכב רפואי...במקרה הזה גם מדובר במקרה טרגי של חיילת, היום אם צעירה... מצורף קובץ התשובה לעיונכם ולשיפוטכם? האמנם דין החלטת וועדה רפואית כדין פסיקת בית משפט?! ואם כך הדבר הוא- ועל פי החוק זאת אמורה להיות דינה של החלטת וועדה רפואית- אזי מדובר בבית משפט המעוות את הדין ביודעין לטובת אגף השיקום והמתעלל תמידית בנכים המופיעים לפניו... דוגמא זאת טובה לדוגמאות ה-49%, 19%,59% וכולי... חומר למחשבה נוסף לגבי האגף המת.
מיכאל הרשקוביץ
 

 

1 >> 2 >>

 
התחברות לחבריםתאריך ושעה
 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


FacebookTwitter

לייבסיטי - בניית אתרים