מטרת העמותה

דף הבית >> מטרת העמותה

 

אנו מזמינים אתכם נכי צה”ל ובני משפחתם, לקחת חלק בשיפור והשבה של זכויות נכי צה”ל לדורותיהם. מטרת העמותה: העמותה דואגת להשבת מלוא הזכויות של נכי המלחמה, אשר נשחקו עם השנים כמו כן, דואגת העמותה ליישם הטבות לנכים - בחינוך ובדיור עבור הלוחמים ותומכי הלחימה, הסדירים, אנשי הקבע והמילואימניקים.
העמותה פועלת באמצעות חקיקה בכנסת להפוך לארגון יציג המייצג את עשרות אלפי פצועי צה”ל מפעילות מבצעית- גם אלה המוכרים בפחות מ-20% נכות, אשר לא מיוצגים על ידי גורם כלשהו בפני אגף השיקום. עזרה לנכה: לאתר פורום ומומחים שהנכם יכולים להיעזר בהם בסבך המשפטי והביורוקראטי שעובר כל נכה צה”ל בדרכו, ופורום לשיתוף בסיפורים.
בואו להשפיע לשתף ולהשתתף: נשמח לשיתוף פעולה מצד כל גולש אם זה במשלוח בקשות מסיביות לדואר בעלי סמכות שנפרסם אם בטלפונים נפרסם ואם בפעילויות שונות שביחד יתחילו להזיז דברים.
מטרות עתידיות : מטרת העמותה להגיע לכנסת, על מנת להשפיע מבפנים וליישם באמצעות חקיקה את היעדים שהציבה לעצמה הכוללים רעיונות ותיקון פגמים שהועלו על ידיכם והאירו את תשומת ליבנו ותשומת הגולשים. האתר פונה אליכם נכי צה"ל ובני משפחתם ולכל מי שהנושא חשוב ויקר לליבו.
בואו נשנה את מצבנו בואו נדאג ביחד לקבל את מה שמגיע ומה שקיבלנו ונשחק ו/או נמחק ברבות השנים. באתר תוכלו להתעדכן בנושאים המשותפים לכולנו, תוכלו להתייעץ ולהאיר את תשומת לב הגולשים להתרחשויות השונות בנושאים הקשורים לנכי צה”ל.
העמותה מתכוונת לפעול לצד הארגון הנוכחי המייצג את כלל נכי צה”ל, תוך מאבק חסר פשרות להגנה על זכויותיהם הנוכחיים של נכי צה"ל.
בד בבד תיאבק העמותה בנחישות,בתקיפות ואף לא בסובלנות בעד הקמת ארגון יציג נפרד לנכי המלחמה, אשר יוגדרו על פי בסיס חוק הנכים המקורי,תוך עמידה תקיפה על שינוי הזכויות המגיעות לנכי מלחמה בכל התחומים- ואין אנו מתכוונים להיאבק על זכות למדיח כלים, בדומה למאבק שניהל ארגון נכי צהל. 
 
התחברות לחבריםתאריך ושעה
 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


FacebookTwitter

לייבסיטי - בניית אתרים