עמוד 2 ארכיון תמונות

דף הבית >> עמוד 2 ארכיון תמונות

פגישה עם חברת הכנסת ד"ר רחל אדטו ( 26/04/2010,  יום שני)

אתמול הזדמן לנו לפגוש בחברת הכנסת , הדוקטור רחל אדטו, בהמשך ללובינג בכנסת לתיקון חוק הנכים בנוגע ללוחמים וקביעת קריטריונים חדשים להכרה בנכי צה"ל. בפגישה עניינית ומסקרנת זאת גילתה הגברת אדטו בקיאות רבה בנושא שבאנו להעלות בפניה...הגברת אדטו הדגישה בפנינו כי היא רואה חשיבות גדולה בהכרה אקסקלוסיבית ייחודית בלוחמים ותומכי הלחימה ,אשר נפגעו בפעילות מבצעית ואימונים...כן גילתה בקיאות רבה בריטריונים להכרה בנכי צה"ל ובצורך המיידי הדחוף לשנות קריטריונים אלה, על מנת שמי שבאמת נפגע במסגרת שירותו הצבאי- מפעילות מבצעית או אימונים-ולא ממחלה אזרחית כלשהי, אשר תקפה אותו בעת שירותו בקבע או מתאונת דרכים,לאחר בילוי ליל שבת סוער- יוכר כנכה צה"ל. אף הגברת אדטו הבטיחה לתמוך בתיקון לחוק ברוח הדברים שהעלינו בפניה.
 פגישה עם חבר הכנסת זבולון אורלב ( 26/04/2010,  יום שני)

בתאריך ה-21.04 נפגשנו עם חבר הכנסת זבולון אורלב, בהמשך למסע הלובינג שלנו להבדלה בין לוחמים פצועי מלחמה ואימונים לאחרים... אנו יכולים לציין בסיפוק רב כי נוספה לנו אצבע נוספת לתיקון בחוק הנכים בנושא זה... חבר הכנסת אורל אף סיפק לנו סקופ וגילה לנו , כי כבר בקדנציה הקודמת, התכוון להגיש תיקון לחוק בנושא זה, אולם התנגדות הרמטכ"ל הורידה אותו, לבסוף מהנושא... יחד עם זאת ציין בפנינו חה"כ אורלב כי עתה בשלו התנאים להגשת תיקון לחוק בנושא הסדרת ההכרה בלוחמים ובקריטריונים חדשים להכרה בנכי צה"ל וכי להערכתו גדולים מאד הסיכויים כי הצעת החוק הזאת תעבור ברוב גדול בכנסת.
 טקס ההשכבה לאגף השיקום בערב יום הזיכרון. ( 26/04/2010,  יום שני)
 


חברים, בערב יום הזיכרון ערכנו טקס השכב לאגף השיקום בסמוך לביתו של הנפטר היקר, תוך המשך מסע השכבה קצר מבית המנוח ועד לקריית הממשלה... אזרחים רבים הזדהו עימנו, בהם אלמנת צה"ל,אנשים מבוגרים, אשר נכדיהם משרתים בצבא ו"סתם" עמך ישראל שהביעו הזדהות מליאה עם מחאתינו, הזדהות ,אשר לוותה לא פעם בקללה עסיסית כלפי אגף השיקום, אשר איבד את תפקידו ההסטורי... אגב, להפתעתנו פקדו אותנו כלי תקשורת רבים:תחקירן של מבט שני, ההלכים לערוך תכנית בנושא, רשת בית, גלי צה"ל וכן ווינאט... במבזקים הבאים נצרף כמה תמונות מארוע ההשכבה לאגף השיקום.

 
  

 השתתפות במסיבת עיתונאים של קדימה בכנסת ( 14/04/2010,  יום רביעי)חברים,דיווח ,קצת,מאוחר - אולם מוטב מאוחר מאשר אף פעם...סיעת קדימה שלחה לי רק עתה תמונות ממסיבת העיתונאים שלה בכנסת, מסיבת עיתונאים אשר עמותת מצדיעים זומנה להשתתף בפאנל שלה... להזכירכם: באותה מסיבת עיתונאים השתתף גם דני בן אבו ,אשר ייצג את ארגון נכי צה"ל וכן הגיעו לחזקו מספר חברי ארגון,אשר פתחו בזעקות היסטריות עם תחילת דברי וסולקו מהאולם ,על ידי סדרני האירוע.
פגישה ביום חמישי ה-25.04.10 עם חה"כ יואל חסון ( 06/04/2010,  יום שלישי)
בהמשך ללובינג שלנו בכנסת לתיקון חוק הנכים נפגשנו עם חה"כ יואל חסון והצגנו בפניו את פעילות מצדיעים והאני מאמין של מצדיעים להכרה ייחודית בלוחמים ותומכי לחימה פצועי מלחמה ואימונים...לא הופתענו כשיואל חסון הביע תמיכתו בנו ובפעילותנו למען תיקון חוק הנכים לטובת הקמת מסגרת טיפולית ושיקומית מועדפת לפצועי המלחמה.

פגישה עם חה"כ עתניאל שנלר בכנסת ( 19/02/2010,  יום שישי)

חברים, ביום ה-17.02.10 נפגשנו- אמיר סלומון, מנכ"ל מצדיעים, ואנוכי- גם עם חה"כ עתניאל שנלר. גם הפגישה עימו הוגדרה כפגישה טובה מאד מבחינתנו...עתניאל- אלוף משנה, סגן מפקד אוגדה ביו"ש- המשרת עד היום בהתנדבות, הכיר מייד בחשיבות פעילותנו לשינוי חוק הנכים,תוך הכרה ייחודית בלוחמים ותומכי לחימה פצועי מלחמה ואימונים מבצעיים... עתניאל הבהיר לנו כי בהיותו חבר בוועדת החוץ והביטחון של הכנסת וכן חבר בוועדות משנה רבות- גם כלכליות- הוא יכול וגם יפעל לדחיפת החוק באמצעות הוועדות שהוא חבר בהן,תוך גיוס חברי הוועדות לתמיכה בחוק שיציג קריטריונים חדשים להכרה בנכי צה"ל וקריטריונים חדשים של טיפול והטבות בלוחמים ותומכי לחימה פצועי מלחמה ואימונים ... הדגשנו בפניו כי מטרת החוק לא לפגוע בנכים המוכרים עד כה ,אשר ימשיכו להיות מטופלים על ידי ארגון נכי צה"ל הנוכחי, בעוד הנכים החדשים המוכרים כפצועי מלחמה ולוחמים ,בתוספת לחברים וותיקים הזכאים להיקרא נכי מלחמה ייטופלו על ידי ארגון יציג אחר וייהנו, בזכות ולא בחסד, מתנאים אחרים לחלוטין מאלה של נכי ארגון נכי צה"ל.

פגישה עם חה"כ יעקב אדרי בכנסת ( 19/02/2010,  יום שישי)

חברים, ביום 17.02.10 נפגשנו עם חה"כ יעקב אדרי בלשכתו בכנסת...מטרת הפגישה היתה לרתום אותו ללובי חברי הכנסת שאנו יוצרים בכנסת לצוקך שינוי חוק הנכים וקביעת קריטריונים חדשים ישנים- על פי החוק המקורי - להכרה בנכי צה"ל... להפתעתנו הצהיר בפנינו חבר הכנסת אדרי, כי בהיותו בעבר השר לענייני טקסים וסמלים הוא מודע היטב לבעיית פצועי המלחמה, הנדחקים לשולי אגף השיקום, בעקבות הפרץ הרב של נכי צה"ל החדשים שהצטרפו- ראויים ולא ראויים.. הוא הציע לנו לרכז תומכים מכלל חברי הכנסת מכל סיעות הבית- קואליציה,אופוזיציה, שמאל וימין- למען שינוי החוק למען לוחמים ותומכי לחימה פצועי מלחמה ואימונים מבצעיים,תוך הקמת ארגון יציג נפרד שידאג לצורכיהם ולזכויות הייתר היחודיות המגיעות להם בגין פעילותם... סימנו בשמחה עוד וי לייד שמו של חבר כנסת התומך בנו ובפעילותנו.
 


 

גם השר יוסי פלד מצדד בעמדות מצדיעים.

האם ידעתם כי זכויות נכי צה"ל הינם סוד מדינה גדול יותר מהכור האטומי? בואו ונפצח ביחד את הסוד.
http://www.m
atzdeim.co.il/86735/%D7%99%D7%95%D7%A1%D7%99-%D7%A4%D7%9C%D7%93


 חברים,אנו ממשיכים לעבוד,ללא ליאות ( 05/01/2010,  יום שלישי)

היום נפגשנו עם חבר הכנסת אריה ביבי מקדימה ( ועוד ארבעה חברי כנסת ושר אחד,אשר קבענו פגישות עבודה,בהמשך...)וקיימנו איתו ישיבה ראשונה בנושא עקרונות מצדיעים ופעילותנו ,למען שינוי חוק הנכים והפיכת מצדיעים לארגון יציג לפצועי צה"ל.הבהרנו לחבר הכנסת ביבי את דעתנו בנוגע למי ראוי להיקרא נכה צה"ל, וכן הבהרנו לו מדוע אנו רוצים לקום כארגון יציג ולפעול למען פצועי צה"ל ונפגעי פעילויות מבצעיות - הלוחמים ותומכי הלחימה הצריכים להיות מוכרים כנכי צה"ל ,על פי חוק הנכים המקורי...לשמחתנו מצאנו אצל חה"כ ביבי- צניחן בעברו ונכה צה"ל אף הוא, מפציעה מבצעית- אוזן קשבת ונכונות להירתם לעזרה בפעילותנו...קבענו להיפגש בקרוב שנית ויכולנו בסיפוק לסמן וי גם לצד שמו בפעילותנו בכנסת לשינוי חוק הנכים ,על מנת להשיב את מעמד פצועי צה"ל למעמדם ההיסטורי הנכון...הוי לצד שמו מכוון גם להכרה במצדיעים כארגון יציג לפצועי צה"ל, לצד היציג הנוכחי ,אשר ימשיך לייצג את אותם נכי צה"ל- שני שליש מהם, לפחות- שלא ייכללו במסגרת פצועי צה"ל על פי החוק המתוקן.
 

1 >> 2 >> 3
 
התחברות לחבריםתאריך ושעה
 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


FacebookTwitter

לייבסיטי - בניית אתרים