הקמת מחלקה משפטית פרו בונו ע"י מצדיעים לחבריה.

דף הבית  >>  חדשות  >>  הקמת מחלקה משפטית פרו בונו ע"י מצדיעים לחבריה.

( 07/09/2014,  יום ראשון)
המדינה מפקירה לוחמים פצועים בשטח ללא כיסוי משפטי לחסדי עורכי דין העושקים אותם ככל שהם יכולים.

לאור סדרה לא קטנה של מקרים בהם עו"ד נצלו תמימותם של לוחמים פצועים והחתימו אותם על הסכמי שכ"ט הנגזרים מאחוזים מגמלת הנכות שלהם – עובדה שחייבה את הלוחמים הפצועים לשלם שכ"ט בגובה עשרות אלפי ₪ ומאות אלפי ₪ (!) – החליטה עמותת מצדיעים לנכי צה"ל לעשות מעשה.

עמותת מצדיעים לנכי צה"ל החלה לגייס עו"ד , אשר יעניקו שירותים משפטיים לנכי צה"ל כשירות פרו בונו – שירותים משפטיים חינם – כתרומה לקהילה , תוך תמיכה בלוחמים שהקריבו מגופם ונפשם על הגנת העם והמדינה.

בהזדמנות זאת פונה עמותת מצדיעים לנכי צה"ל לעו"ד – צעירים , וותיקים וכן מתמחים וסטודנטים למשפטים – בבקשה לקחת על עצמם פעם בשנה , לפחות , נכה צה"ל , אשר יעניקו לו שירותים משפטיים פרו בונו.

אנו פונים לכל עוה"ד והעוסקים בעריכת דין המעוניינים לתרום לקהילה בשירותים משפטיים פרו בונו לנכי צה"ל לפנות לעמותת מצדיעים ולהשאיר את פרטיהם. אנו כבר נחזור לכל אחד מכם ונסכם את הסדרי השירותים המשפטיים שתתנו לנכי צה"ל ביחד עימכם ועל דעתכם.

לכל הפונים מובטח חיסיון מוחלט . הרשימה של עוה"ד המתנדבים תישאר חסויה , על מנת שאף גורם לא יוכל לפגוע בכם.
עמותת מצדיעים לנכי צה"ל מקווה שהקמת מחלקה משפטית שתעניק שירותים משפטיים חינם לכל לוחם הרוצה לדרוש זכויותיו כנכה צה"ל – אם בהכרתו כנכה צה"ל ואם בהחמרת מצבו הרפואי – תשים קץ לתופעה המכוערת המתבצעת בחסות החוק ובעידוד שקט של לשכת עוה"ד וגם של המדינה – של גזל ושוד לאור היום של נכי צה"ל בחסות החוק ובהסתתרות מאחורי גלימת עוה"ד.

מיכאל הרשקוביץ
יו"ר עמותת מצדיעים לנכי צה"ל
www.matzdeim.co.il
התחברות לחבריםתאריך ושעה
 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


FacebookTwitter

לייבסיטי - בניית אתרים