מתבייש במדינה ופרנסיה.

דף הבית  >>  חדשות  >>  מתבייש במדינה ופרנסיה.

( 18/09/2014,  יום חמישי)
בושה למדינה שאלה פרנסיה !
דוד בן גוריון , ראש הממשלה הראשון של מדינת ישראל יזם את :
חוק הנכים – תגמולים ושיקום תשי"ט – 1959 ( נוסח משולב ) , על מנת לעזור בשיקום הלוחמים הפצועים שחזר ממלחמת השחרור והקריבו מגופם ונפשם למען הגנת העם והמדינה – חוק אשר כלל בתוכו את הסעיף החשוב של לקיחת אחריות על הלוחמים הפצועים ע"י המדינה :

סעיף 33 ה' – " אדם המופיע בפני וועדת ערעור כבא כוחו של תובע לא יהיה זכאי לשכר טרחה , אלא באישור וועדת הערעור , עפ"י בקשתו ובשיעור שיקבע על ידיה ".

אני , מיכאל הרשקוביץ בן דור יום הכיפורים – דור לוחמים שנשלחו למלחמה ארורה ולמשימות התאבדות שגזלו את נפשם וגופם – מתבייש במדינה ופרנסיה , אשר סמכו ידם על ביטול סעיף חשוב זה בחוק , על מנת לאפשר מתן אתנן נדיב לעורכי דין , אשר יאפשר להם לעשוק את נכי צה"ל בחסות ביטול הסעיף הזה בחוק ובהסכמה מליאה של המדינה ופרנסיה .
בושה לעם החי ומתקיים בזכות ציבור מצומצם של לוחמים הנשלח להגן עליו בעת מלחמה ומופקר ללא בושה פצוע בשטח לציפורני ציבור עו"ד קטן המחכה בפינה על מנת לעשוק אותו ולגזול אותו בחסות החוק ובית המחוקקים.

שנה טובה ומתוקה לכם לוחמים פראיירים שכמותכם שתרמתם מגופכם ונפשכם להגנת העם והמדינה ופרנסיה שלא רואים אתכם ממטר ושולחים לכם אצבע משולשת באמצעות שליחיהם – עוה"ד המיומנים לטפל בזכויות פצועי מלחמה ונפגעי השירות בצה"ל.

מיכאל הרשקוביץ
יו"ר עמותת מצדיעים לנכי צה"ל.
התחברות לחבריםתאריך ושעה
 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


FacebookTwitter

לייבסיטי - בניית אתרים