האם גורם פרטי אינטרסנטי יכול לנהל פורום נכי צה"ל ציבורי ?!

דף הבית  >>  חדשות  >>  האם גורם פרטי אינטרסנטי יכול לנהל פורום נכי צה"ל ציבורי ?!

( 14/10/2014,  יום שלישי)
האם פורום נכי צה"ל יכול להיות מנוהל ע"י גורם פרטי שהינו לכאורה בעל אינטרס ?!

עו"ד גיא בית און מנהל את פורום נכי צה"ל בתפוז , לשבחו ניתן לומר שמאז שהפורום עבר לניהולו הוא נראה חי ומעניין יותר ( ואני מציין זאת , לפחות , נכון להיום ללא ציניות... ).

עו"ד גיא בית און הצהיר בפני – במעמד עורכי דינו – כי רכש את הפורום מכספו הפרטי ( ואף הציע לי , שוב במעמד עורכי דינו להצטרף אליו לניהול הפורום – הצעה שדחיתי על הסף בגלל ניגוד אינטרסים ) .

נשאלת כאן שאלה אתית פשוטה : האם אין ליידע את חברי הפורום כי זהו פורום פרטי של עו"ד גיא בית און , אשר רכש אותו במיטב כספו ?!

האם עו"ד , אשר עיקר עיסוקו או מרבית עיסוקו או חלק מעיסוקו הינו ייצוג נכי צה"ל יכול לנהל פורום של נכי צה"ל – ציבורי לכאורה – בלא שהמשתתפים בפורום יידעו כי זהו , למעשה פורום פרטי שלו ?!

שאלות אלו לא מופנות רק לעו"ד גיא בית און . לעניות דעתי , האשמה בהסתרת המידע על הבעלות על הפורום הינה , בעיקר של פורטל תפוז – אם אכן הצהרתו של עו"ד גיא בית און כי רכש את הפורום מכספו אמינה ( ואין לי סיבה לערער עליה , לאחא שהוצהרה בנוכחות עורכי דינו בעת הדיון המשפטי שהתנהל בתביעת הדיבה שהגיש נגדי ונגד מצדיעים הצהרה שהצהיר בפני השופט המחוזי שדן בענייננו...).

חג שמח ומועדים לשמחה חברים.

מיכאל הרשקוביץ
יו"ר עמותת מצדיעים לנכי צה"ל

התחברות לחבריםתאריך ושעה
 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


FacebookTwitter

לייבסיטי - בניית אתרים