המנהל הפרטי של נכי צה"ל בתפוז ( חלק שני ).

דף הבית  >>  חדשות  >>  המנהל הפרטי של נכי צה"ל בתפוז ( חלק שני ).

( 16/10/2014,  יום חמישי)
כאן כבר פרסם עלי מיכאל פוסט על כך שהפורום הוא בדיחה , על כך שאני עושק נכי צה"ל ועל כך שאני מפר סודיות עורך דין לקוח , ועל כך שאני מוציא דיבה בקלות , ועל כך שהוא ממליץ לאנשים לא לפנות אלי, גם הפעם פניתי אליו והוא לא היה מוכן להסיר את הפוסט.
פניתי לעו"ד המכובד גרשוני אשר כתב לו מכתב, אליו הוא אפילו לא התייחס . בתגובה עורך דין גרשוני כתב בקשה לצו עשה זמני , וכן תביעה בגין הוצאת דיבה על סך של מאה אלף ש"ח .
בדיון בבית המשפט השופט הביא את מיכאל להסכמה , להסיר את כל הדיבות אשר הוא אמר עלי .
מיכאל , לא היה מיוצג, והוא אולי משום כך חושב שהוא ניצח אותי , אבל הוא לא מבין , שעוד מחכה לו תביעה בתיק העיקרי בגין הוצאת דיבה של מאה אלף ₪ , אותה הוא קיבל בדיון בבית המשפט. המצב המשפטי הוא כי מיכאל הודה בכך שהוא הוציא נגדי דיבה , וזאת מאחר שבלי דיון מעמיק , הוא הסכים להוריד את הדיבות , עצם ההסכמה להוריד את הדיבות , מהווה הודאה גם אם בדרך עקיפה לכך שהוצאה דיבה כנגדי , מה שמשאיר את הדיון בתיק העיקרי רק לעניין הפיצוי .
אין לי שום דבר עם מיכאל , אני לא צריך שום דבר ממנו ואני חושב שהגיעו מים עד נפש ובגלל זה עשיתי לזה סוף . למרות שמיכאל לא ממש מבין באיזה מצב הוא נמצא.
ועל הכל נצח עו"ד גרשוני.
אני שם לעצמי למטרה לבדוק בכל מקום באינטרנט כל אמירה של האיש כנגד עורכי דין אשר מתעסקים בתיקים של נכי צה"ל ולדווח לאותם עורכי דין על כך ,אולי גם הם יתבעו את מיכאל.
עורך דין שלי אמר לי לציין שאנחנו לא דרשנו ממנו לסתום את הפה לעשר שנים כפי שהוא פרסום , אלו לא היו חלק מן ההסכמות. ולאור מה שהוא אמר לפרוטוקול בית המשפט אנו שוקלים להגדיל את סכום התביעה ל300
התחברות לחבריםתאריך ושעה
 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


FacebookTwitter

לייבסיטי - בניית אתרים