שני סיםורים על מעללי אגף השיקום.

דף הבית  >>  חדשות  >>  שני סיםורים על מעללי אגף השיקום.

( 08/06/2015,  יום שני)
שני סיפורים נוספים על נפלאות אגף השיקום של משרד הביטחון.

סיפור ראשון – החזר דמי נסיעות :
היום ניגשתי למחוז דן של משרד השיקום , על מנת לבדוק החזר נסיעות שהגשתי לפני למעלה משלושה חודשים ושעדיין לא קיבלתי.נפגשתי בנושא זה עם סגנית מנהל המחוז והיא הבטיחה לי חגיגית להחזיר תשובה עד יום ראשון הקרוב. מניסיוני עם שרית קדרון היא תמיד עמדה בהבטחותיה- חברים , מעוכבי תשלום דו"חות נסיעה במחוז שיקום דן – אולי ישנה תקווה לתשלום דמי הנסיעות בתגמול הקרוב..
איידע אתכם על התשובה שאקבל , מיידית.

סיפור שני – החזר מענק נישואין ילדי נכים :
היום הגשתי צילום תעודת הנישואין של בתי שהתחתנה לא מכבר וביקשתי את מענק נישואי הילדים לו אני זכאי – מענק בגובה 5000 ₪ .להפתעתי הודיעה לי עובדת הרווחה בחגיגיות , לאחר שביקשתי כי המענק יכנס בהקדם , על מנת שוכל להעביר לבתי כמתנת חתונה יחידה ממני כי מכיוון שיש מחסור חמור בכספי העיזבונות מהם משולם המענק , אין היא יודעת מתי הוא יועבר אלי לתשלום.
בפגישתי עם שרית קדרון , סגנית מנהל המחוז , הובהר לי כי אכן מענק הנישואים תלוי בכספי העיזבונות והשנור שמגיעים לאגף השיקום.
כספי עיזבונות ?! המענקים שלנו תלויים בגיוס כספי שנור ונפטרים – הבנתם חברים ?!
בשיחה הודיעה לי הברת קדרו בצהלה כי החודש הועבר למחוז סכום כסף שהספיק לתשלום מענקי חתונת ילדים לשבעה- שבעה (!) – נכים שהגישו בקשות למענק בינואר 2014 (!!!) – ינואר 2014 !
הגברת קדרון הבהירה לי כי מחכים למענקי נישואים 40 נכים . 40 נכים , אשר וודאי ייהנו ממענק הנישואים של ילדיהם בשנים הקרובות – אולי כשיחגגו בר מצווה ובת מצווה לנכדיהם...
בושה ! בושה ש-200 אלף ₪ - סכום אפסי בתקציב אגף השיקום – מחכים לכספי עיזבונות ושנור , על מנת להעבירם ל-40 נכי צה"ל זכאים (כדברי האגף) אשר מענקים אלה מהווים כסות לכבוד הנרמס שלהם בפני ילדיהם, חתניהם וכלותיהם.

בושה לדינה המתייחסת כך ללוחמיה הפצועים.
אני מתבייש להיקרא נכה צה"ל במדינה המבזה , מזלזלת ורומסת את לוחמיה הפצועים בטענות הזויות כאלה ואחרות.

מיכאל הרשקוביץ
יו"ר עמותת מצדיעים לנכי צה"ל
התחברות לחבריםתאריך ושעה
 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


FacebookTwitter

לייבסיטי - בניית אתרים